Dzień Kobiet. Zapraszamy do posłuchania i przyłączenia się do akcji!

25 lutego 2019 | Aktualności | 0 komentarzy

Zapraszamy do posłuchania i przyłączenia się do akcji.

Przedszkole Terapeutyczne „Niebieski Latawiec” dla Dzieci z Autyzmem:

„Fundacja Piotrusia Pana w zeszłym roku dla naszych dzieci przygotowała wspaniałe mikołajkowe paczki. W tym roku wyszła z inicjatywą zorganizowania Dnia Kobiet dla mam i terapeutek z naszego przedszkola! Szykuje się wspaniała impreza pełna niespodzianek! Z małej inicjatywy zrodziło się ogromne święto, które jest wspierane przez różne osoby prywatne lub lokalne firmy! Organizacja tego wydarzenia pokazała, że takich imprez we Wrocławiu powinno być więcej więc snujemy już plany o kolejnych okazjach do spotkań w jeszcze większym gronie! 🙂 Akcja nabrała rozpędu i dlatego zostaliśmy zaproszeni do radia Eska! Zapraszamy do wysłuchania całego wywiadu z Piotrem Klebaniukiem z Fundacji Piotrusia Pana i z Karoliną Markiewicz z-cą dyrektora i terapeutką z „Niebieskiego Latawca”.

Gdyby ktoś chciał wspomóc naszą akcję zapraszamy do kontaktu z przedszkolem lub z fundacją.

Fundacja Piotrusia Pana oraz Przedszkole Terapeutyczne dla Dzieci z Autyzmem Niebieski Latawiec organizują przyjęcie z okazji Dnia Kobiet”.

Dobrego słuchania! <3 My już nie możemy się doczekać 10.03! <3

Zwykle myślą o dzieciach, teraz pomyśleli o mamach. Wszystko po to, by je dowartościować [AUDIO]