Piknik Wolontariatu na Wyspie Słodowej już 4 czerwca!

31 maja 2016 | Aktualności | 0 komentarzy

Fundacja Piotrusia Pana będzie w atmosferze piknikowej rozdawać ulotki, baloniki, malować dzieciom buźki i zbierać datki do puszek. 🙂

Pieniądze ze zbiórki „Wszystkie dzieci Piotrusia Pana” przeprowadzonej 4 czerwca 2016 roku przeznaczone zostaną na organizację spotkań i wyjazdów dla rodzeństwa dzieci objętych opieką Hospicjum dla Dzieci Dolnego Śląska, a także na organizację wolontariackiej sieci wsparcia dla dzieci w sytuacji kryzysowej i zagrożonych wykluczeniem społecznym.

PIKNIK WOLONTARIATU NA WYSPIE SŁODOWEJ – 4 VI 2016 r.

Na uczestników czekają atrakcje:
– gra miejska „Qlinarne Nadodrze”
– udział w plenerowej grze planszowej MPK;
– Europejskie Koło Fortuny;
– malowanie portretów i karykatur;
– sesje zdjęciowe w CYK BUDCE;
– plenerowa audycja na żywo w Akademickim Radiu LUZ;
– pokazy baniek mydlanych;
– występy zespołu Muzyczna Garderoba;
– wyjątkowe spotkania z wolontariuszami z zagranicy;
– młodzieżowa olimpiada wolontariatu;
– gry i zabawy animacyjne;
– a przede wszystkim spotkania pomiędzy wolontariuszami a reprezentantami innych organizacji pozarządowych i instytucji w atmosferze pikniku w samym sercu miasta.

Ze względu na typowo piknikowy charakter spotkania, zachęcam do zorganizowania swojego udziału w nim na własnych kocach/siedziskach oraz nastrojenie się przede wszystkim na dobrą zabawę i integrację.
Będzie się działo!!!
Serdecznie zapraszamy 🙂