Pomaluj mój świat

2 sierpnia 2019 | Aktualności | 0 komentarzy

Szanowni Państwo,

Fundacja Piotrusia Pana w tym roku pomaga Dzieciom głuchoniemym z ośrodka w Borj cedria pod Tunisem.

Dzieci kochają tę szkołę.

Jest to dom dziecka dla 30 dzieci oraz szkoła dla 60 uczniów prowadzona przez Fundację asds association de soutien aux déficients auditifs Stowarzyszenie na rzecz osób głuchoniemych w Tunezji.

Co możemy dla nich zrobić?

Podarować odrobinę radości.

Rok szkolny rozpoczyna się w Tunezji 16 września.

Chcemy wszystkim dzieciom z tego ośrodka wręczyć wyprawki szkolne: kredki ołówkowe i świecowe, ołówki, długopisy, pisaki, flamastry, farbki, plastelinę, kleje, papier kolorowy, nożyczki, temperówki, kredę kolorową, wyklejanki, kolorowanki.

Oprócz tego każde dziecko dostanie radosne fundacyjne krówki.

Jak zwykle są chęci, ale brakuje na to wszystko pieniędzy.

Zwracamy się z ogromną prośbą do Państwa o pomoc w podarowaniu odrobiny radości.

Do dnia 28 sierpnia 2019 roku zbieramy artykuły szkolne.

Można również dokonać wpłaty

Przy dokonywaniu wpłaty wystarczy wpisać: Pomaluj mój świat

Wpłać online

Przypominamy także, że darowizny, w myśl ustaw z 2004 roku o podatku dochodowym, mogą być odliczane od dochodu (przez osoby fizyczne – do 6% jego wartości, przez osoby prawne – do 10%).

Liczymy na Państwa pomoc i z góry dziękujemy za okazane wsparcie.

W razie dodatkowych pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji